חטיבת גיאוטכניקה

המעבדה הגיאוטכנית הינה מהמעבדות המתקדמות בישראל, המעבדה מצוידת בציוד הקידוח החדשני ביותר, ובאפשרות המעבדה לבצע סקר קרקעות נטילה של מדגמי סלע, ואגרגטים.

כדי לדעת את סוג הקרקע וסיווגה לפני כל פרויקט, יש לזהות את סוג הקרקע על ידי מספר פרמטרים: חימר, סלע, סחף, מילוי, או חול שנמצא בהרכבו.
סיווג זה יקבע את מאפייני הקרקע המשמשת בפרויקט ההנדסה.

פרמטרים פיזיקליים אחרים כגון תכולת לחות, חוזק גזירה, גמישות, כוח משקל ספציפי, צפיפות, מידת דחיסה, עמידות חדירה, עקביות, יכולת נשיאה, מוליכות הידראולית, חדירות ואיחוד , כל אלה יכולים להשפיע על מאפייני הקרקע והתנהגותם במהלך הבנייה.

ציוד הבדיקה הדרוש להשגת תוצאות מדויקות לבדיקת חומר קרקע הינו בסטנדרט הבינלאומי הגבוה ביותר. חברתנו מספקת מגוון רחב של שירותי הנדסה גיאו-טכניים הכוללים ,מתן ייעוץ גיאוטכני מתקדם, בדיקות מיוחדות לכל פרויקט, חקירה ואפיון אתרים מתוכנן לדרישות וליעדים הספציפיים של אותו פרויקט, הכולל סיור בשטח,
זיהוי, מיפוי, ניתוח ובקרת סכנות גיאוטכניות, דגימות שדה באמצעות קידוחי ניסיון ובדיקות מעבדה הכוללים:

• אפיון גיאולוגי ובדיקת קרקע, סלעים ביסודות רדודים ועמוקים, חפירות, מילויים מהונדסים, שיפורי קרקע, באמצעות מכשור גיאוטכני, מכונות קידוח, רישום לוגים, ניתוח ובקרה של סכנות גיאוגרפיות, הכוללים בתוכם, מפולות, חלחול מי תהום, קרקעות רגישות, קרקעות רכות, קריסת קרקע, חללים תת קרקעיים, וניתוח סיכונים גיאוטכניים.

• כמו כן, בדיקה וניטור לפיתוח קרקעות, מבנים, כבישים, גשרים, מנהרות, תשתיות מיוחדות. בדיקת יכולת נשיאה לבנייני מגורים, מסחר ותעשייה.

• דגימת צינור שלבי.

• דגימת צינור SPT - מוט המקדחה ממוקם בנקודת הבדיקה. פטיש של 140 ק"ג נופל שוב ושוב מגובה 76 ס"מ שמניע את הדוגם לקרקע עד שהוא מגיע לעומק של 15 ס"מ אינץ '). מספר המכות הנדרשות נרשם. עד שהושגה חדירה כוללת של 45 ס"מ.

• בדיקת חדירה סטנדרטית, CPT מבחן חדירת החרוט נעשה כמבחן למיפוי פרופילי קרקע והערכת תכונות הקרקע.

• גזירה ישירה, בדיקת עומס שדה, מדידת מי תהום, בדיקת חדירות שדה וטכניקות בדיקה אחרות כנדרש ביצוע בדיקות מעבדה סטנדרטיות, מתקדמות ומעוצבות בהתאמה אישית על דגימות שדה או על דגימות שהוכנו במעבדה.

בבעלותנו צי רחב של ציוד קידוח ומפעילים, הצוות המיומן שלנו מאפשר לנו לתכנן, לנהל ביעילות ולהתאים כל פרויקט לצורכי הלקוחות שלנו, ולהגיב במהירות לכל תנאי הקרקע.
סקרי קרקע נבדקים על פי פרמטרים חיוניים רבים, נקבעים גם משקל הנפח ועוצמת הגזירה. שילוב נתונים אלה מוביל לייעוד חד משמעי של סוג האדמה.

הסיווג מציין את האפשרויות לשימוש חוזר בקרקע לפני תחילת פרויקט בנייה ולכן הוא בעל ערך כלכלי גבוה.
בגלל העלויות הנמוכות, מחקר סיווג הוא השקעה חכמה.

סרטון הדגמה:

סקר קרקע לפני בנייה

ראשי
אנחנו פה בשבילכםנא השאר פרטים ונציג מעבדה יחזור אליך בהקדם האפשרי
Call Now Button
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
CONTACT US